Позовите нас +86-18680261579
Пошаљите нам е-пошту sales@gzzongyi.com

Контактирајте нас

Зонгии Хардваре Цо., Лимитед


Тел: +86-18680261579

        +86-13356580747

Е-маил: салес@гззонгии.цом

Веб: ввв.зонгиихардваре.цом

Адреса:4 зграда, Поли Интернатионал Плаза, град Јиангмен, провинција Гуангдонг, Кина


Пошаљи упит